תנאי השימוש, החזרות והחלפות

תנאי השימוש

1.    האתר העסקי של הילית בראון (להלן: "האתר") הינו אתר אינטרנט המכיל את פרסומיה השונים של הילית במדיה הדיגיטלית ובאמצעי התקשורת בישראל. בנוסף, האתר מנהל חנות וירטואלית של ספרים ומוצרים של הילית בראון. האתר הינו בבעלותו הבלעדית של הילית בראון.
2.    רשאי לבצע רכישה באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 שנים ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר הינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת ואשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות וקבילות ע"י הבנקים בישראל. לרכישות מחו"ל יש לפנות באופן אישי לקבלת הצעה ומשלוח.
3.    בעת ביצוע רכישה באתר יידרש הרוכש להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי אשראי לתשלום. הפרטים אשר יימסרו באמצעות האתר יישמרו באתר מאובטח. וייעשה בהם שימוש בהתאם להוראות מדיניות הפרטיות של האתר.
4.    המחירים באתר כוללים מע"מ.
5.    אריזת המוצרים והעברתה למשלוח יבוצע עד 20 ימי עבודה מיום ההזמנה באתר, למעט תקלות שאינן בשליטת בעלי האתר. הגעת המשלוח ללקוח תלויה בסוג המשלוח שנבחר. זמני המשלוח משתנים בין איזורי הארץ, לפי קווי החלוקה של חברת השליחויות. במקרה של עומס חריג או אי זמינות ארוכה, תצא הודעה על כך בפייסבוק ובאינסטגרם של הילית, וכן פה באתר.
6.    במקרה שהמוצר הגיע פגום, או במקרה שהמשלוח אבד (כלומר, המשלוח טרם הגיע ליעדו בתוך 21 ימי עסקים ממועד משלוח ההזמנה), יישלח משלוח נוסף, מוקדם ככל שניתן (בהתאם לזמינות).
7.    דיוור פרסומי והודעות: כל רוכש באתר המוסר את פרטיו במהלך רכישה, יוכל לבחור האם לאשר קבלת דיוור עתידי, עדכונים ופרסומות מהילית בראון. ע"פ סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב – 1982 (חוק הספאם).דברי הפרסומת ישלחו אל פרטי הקשר שמסרת במהלך הרכישה. בכל עת תוכל לחזור בך מהסכמתך ולהודיע לנו על סירוב לקבלת דברי פרסומת, על-ידי משלוח הודעת סירוב. הדרך למשלוח הודעת הסירוב תפורט בהודעות הפרסומת שישלחו אליך.
8.    פרטיות: אנו מכבדים את פרטיותך בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות של האתר מפרטת את המידע שאנו אוספים ואת השימושים שנעשה בו והיא מהווה חלק בלתי נפרד מתקנון האתר.
9.    הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעליו ו/או למפעיליו.
10.    הילית בראון לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה לא תתקבל במערכת מסיבה כלשהי ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.
11.    הילית בראון לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי הרוכש או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
12.    מבלי לגרוע מהאמור לעיל: אם גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת הילית בראון ו/או מפעילי האתר יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו,
ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה,
ו/או אם בשל כל גורם שהינו בגדר כח עליון יימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים
ו/או אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר,
רשאית הילית בראון להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.
13.    הילית בראון שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

החזרות והחלפות

ניתן להחזיר מוצר עד 14 ימי עסקים, מיום קבלת המוצר. המוצר צריך להיות בעטיפתו המקורית, וכשהוא במצב חדש ונקי לחלוטין, ולא נעשה בו שימוש. להחזרות, יש לשלוח מייל לאתר עם סיבת ההחזרה, ולשלוח את המוצר בדואר רשום לכתובת: הלשם 16, תל מונד מיקוד 4061908. 
זיכוי יעשה לאחר שהמוצר יגיע לבעלת האתר, בניכוי דמי המשלוח ו5% דמי ביטול. 
יצירת קשר: ווטסאפ: 052-8995537, או למייל: hilit.clinic@gmail.com

Scroll to Top
דילוג לתוכן